Warsztaty

Wewnętrzna siła kobiety - odkrywanie i wzmacnianie swoich zasobów.

grupa w trakcie zbierania

Bez względu na to, czy szukasz możliwości awansu, dążysz do jakiegoś życiowego celu czy po prostu zastanawiasz się, kim chciałabyś zostać, masz w sobie siłę, która pozwoli Ci spełnić się i osiągnąć trwały sukces. Intelekt, dowcip, intuicja, odwaga i zdecydowanie. Każda z tych cech i wiele innych „kobiecych sił” prowadzi do odkrycia czegoś, co Cię zaskoczy, zachwyci i przeniesie na nowy poziom rozwoju osobistego i zawodowego. 


 Polubić siebie

czyli jak nie przejmować się przekonaniami innych o mnie?

grupa w trakcie zbierania

Nasze życie często nam mija na zastanawianiu się czy ktoś nas lubi czy nie, czy to co zrobimy u innych wywoła akceptację i zadowolenie, czy raczej odrzucenie i niechęć 


Warsztat asertywności


grupa w trakcie zbierania

W trakcie warsztatu poznamy, czym jest asertywność, jaka jest moja asertywność dzisiaj – czy jestem asertywny, czy moje zachowanie jest asertywne, w jakich sytuacjach nie respektuje własnych praw?  


Warsztat komunikacji interpersonalnej

grupa w trakcie zbierania

Komunikacja to podstawa naszych relacji z innymi osobami – codziennie z kimś rozmawiamy, porozumiewamy się, wyjaśniamy, przemawiamy, przekazujemy wiadomości i je odbieramy, a także słuchamy. To, w jaki sposób słuchamy, jesteśmy słuchani i jak budujemy wypowiedzi kształtuje jakość tych relacji. 


KOBIECE EMOCJE - PRZYJACIEL CZY WRÓG? Warsztat radzenia sobie z trudnymi emocjami 

grupa w trakcie zbierania

Kobiece emocje są inne. Badania pokazują, że kobiety inaczej przeżywają sytuacje kryzysowe i stresujące niż mężczyźni. Choć okazuje się, że często mamy podobny stosunek do rywalizacji i sukcesów zawodowych, to swoje ambicje realizujemy w inny sposób. Inaczej też zapatrujemy się na sprawy rodzinne i kontakty towarzyskie. Czy zastanawiałaś się kiedyś czy twoja wrażliwość jest zaletą czy wadą? Czy czasem nie masz poczucia, że zbytnio  się zamartwiasz wieloma rzeczami? Czy masz trudności w otwartym wyrażaniu gniewu, złości? 


Indywidualny trening relaksacyjny

Życie w ciągłym biegu, stres, zdenerwowanie, napięcie. Obowiązki domowe, praca, trudne relacje, to wszystko prowadzi do zmęczenia i wyczerpania wewnętrznych zasobów radzenia sobie.